Cody Jenkins

Goto down

Cody Jenkins

Příspěvek pro Em za Wed Jul 01, 2015 6:30 pm


Přezdívka hráče:  Em

Jméno:  Cody Ryan Jenkins

Věk: 17 let

Zajímavosti: Je skvělý svůdník.

Schopnosti: Síla. Jeho největší přednost. Až se to na první pohled příliš nezdá, je opravdu silný a v boji se mu to vždy hodí. Je také rychlý, obratný a bystrý. Lehce manipuluje okolím, umí lovit a skvěle plave.
Nemá problém s vytrvalostí. Ze zbraní volí především meč a oštěp.

Slabiny: Měl skvělý trénink, ovládá spousty zbraní i triků, ale v bobulích se upřímně nevyzná a ani logické myšlení není jeho silná stránka. Pokud nenajde v aréně kořist, co se dá ulovit a bude muset spoléhat na bobule, houby a jiné rostlinky, je upřímně namydlený. Nemá problém si splést vraní oko s borůvkou a tak dává vždy přednost živočišné stravě, tak jako vlastně i doma, mimo arénu.

Rodina:
Otec - Giles (45 let)
Matka - Agatha Tess - po smrti
Sestra - Georgie (10 let)
Bratr - James (14 let)
Bratr - Oliver Noah (19 let)

Povaha: Egoismus je na jeho denním pořádku. Občas také sarkasmus či agrese. Na první pohled může působit jako naprostý snob, ale ono tomu tak není úplně. Jasně, je z 1. kraje, je bohatý a část jeho povahy je egoismus, ale snobství, to zase ne. K přátelům se chová... no.. přátelsky. K cizím obvykle je o něco nepříjemnější, ale to podle toho, jak jej svojí osobností zaujmete. Pro holky je doslova, jak bychom to řekli, jako med pro včely. Co se týče arény, jakmile ho tam zavřete, bude se bít o svobodu do konce svých sil.
A to věřte, že bude něco.

Historie: Byl vychován v bohaté rodině. Není divu, pochází z 1. kraje a už odjakživa jej vychovávali stát se bojovníkem, aby si v aréně zachránil život. No, jak už bylo zmíněno, výcvik měl vskutku dobrý, učili jej ti nejlepší, ale jaksi se zapomnělo naučit ho se maskovat a vyznat se v rostlinách. Doufá, že to nebude potřebovat, ale člověk nikdy neví. Snad si ještě pár těch základů pamatuje od dob, co spolu s bratry stanovali v lesích, ale sám si tím není úplně jistý. Jeho rodina je opravdu dost velká. Má sourozence, tety, strejdy, dědy, babičky, bratrance, sestřenice a další příbuzné. Ale jeho život není snadný. Vkládají do něj velké naděje, možná až příliš a tlačí na něj, což mu nikdy nedělalo dobře. Má radši svobodu, volnost.
Ale vždycky to musel nějak ustát. V jeho 15 letech mu zemřela matka, na rakovinu. Chvíli truchlil, ale rychle se vzpamatoval a rozhodl se svoje city ohledně smrti raději zazdít do hloubi své duše. Nebude to na škodu.

Osobní majetek: Hodinky po matce, oblíbené tenisky.

V bodech:
-Co má rád: Holky, trochu volnosti, svůj sarkasmus a egoismus
-Co nemá rád: Tlak, když si někdo hraje na velkého hrdinu
-Co ho rozveselí: Malá laskavost, někdy i malinký projev náklonnosti, odreagování od tíživé situace
-Jaké má přání: Vyhrát v aréně, moci začít žít od začátku, získat přátele a bezpečí, mít více soukromí od rodiny a moc trávit čas i s někým jiným než s jeho rozsáhlou famílií

Finanční stav: Bohatý

Lokace: 1. kraj

Další fotky:
Tetování


Naposledy upravil Em dne Tue Jul 07, 2015 8:43 am, celkově upraveno 3 krát
avatar
Em
Admin

Poèet pøíspìvkù : 43
Join date : 29. 06. 15
Age : 19
Location : 1. kraj / 12. kraj

Zobrazit informace o autorovi http://rpg-blog-hungergames.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Re: Cody Jenkins

Příspěvek pro Em za Wed Jul 01, 2015 7:19 pm

avatar
Em
Admin

Poèet pøíspìvkù : 43
Join date : 29. 06. 15
Age : 19
Location : 1. kraj / 12. kraj

Zobrazit informace o autorovi http://rpg-blog-hungergames.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru